Voorplussers.nl

Voor en door Plussers

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Peter-langhout-banner

Peter Langhout Reizen
Boek een heerlijke zonvakantie, arrangement in eigen land,

leuke stedentrip of bezoek aan Disneyland® Paris.
Heeft u langer vakantie?
Bekijk dan het aanbod rondreizen, cruises en verre reizen.
NIEUW: leuke muziekreizen!

Klik hier voor een overzicht van de op Voorplussers beschreven reizen, of kijk op Peterlanghout.nl


Jardin & Maison en Sprookjesachtige Amaryllissen en Orchideeën in het Kasteel van Beloeil.

mario-20090203-001-jardin_en_huis.jpg“Jardin & Maison” in het prachtige park van het Kasteel van Beloeil doet je verlangen naar een prachtige lente en zomer in je eigen tuin. Planten, tuindecoratie, brocante en antiek, streekproducten, alles voor een dag genieten is aanwezig.
De schitterende locatie, eigendom van de Prinsen de Ligne, zorgt voor een speciale sfeer. Niet voor niets noemt men dit park het ‘Belgische Versailles’.


Jardin & Maison 2 en 3 mei telkens van 10 tot 18 uur
€ 7 p. p., kinderen tot 12 jaar gratis
Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots, u heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
BannerChalet De Eekhoorn
Even er tussen uit in een luxe en zeer compleet vakantiehuisje op de Veluwe of een weekje vakantie boeken.
Lees meer ...
BannerVakantiehuis midden Frankrijk met zwembad
Op zoek naar een vakantiewoning in midden Frankrijk met zwembad op een rustig gelegen plek, kijk dan even hier!
Lees meer ...
BannerIs dit uw doelgroep?
Uw tekst en foto met link hier? Bekijk hier de mogelijkheden.
Lees meer ...




 



Beloeil is gemakkelijk bereikbaar:
Het Kasteel van Beloeil bevindt zich op 70 km van Gent en Brussel, 110 km van Antwerpen en Brugge en 30 km van Ronse.
Château de Beloeil, rue du Château 11, 7970 Beloeil
parking via Chemin du Garde E 19 – E42, afrit N28 (Blaton),
met de trein: Blaton of Ath, bus 81
GPS: Chemin du Garde, Beloeil,
www.chateaudebeloeil.com












Vanaf vrijdag 1 mei tot en met zondag 10 mei wordt de terugkeer gevierd van de lente in het elegante en prestigieuze decor van het Kasteel van Beloeil. De Amaryllistentoonstelling is een ode aan de jaarlijkse wedergeboorte van de natuur en zal alle zintuigen van de liefhebbers van bloemenpracht strelen. De Prinsen de Ligne openen de deuren van hun kasteel voor 3000 bloemen die door Geert Pattyn in samenwerking met de studenten van de Floral Masterclasses van Green Academy Belgium en mevrouw Marie Marichal op prachtige wijze werden verwerkt.

Sprookjesachtige Amaryllissen en Orchideeën vanaf 1 mei tot 10 mei 2009 van 10 tot 18 uur
€ 9 p.p., € 8 p.p. (senioren/studenten/groepen vanaf 20 personen), kinderen tot 6 jaar gratis.



                                                           

Sprookjesachtig...

















Tijdens het eerste weekend van 2 en 3 mei kan u een combiticket kopen aan € 14 p.p (i.p.v. € 16). Dit geeft u de mogelijkheid om niet alleen Jardin & Maison te bezoeken maar tevens het Kasteel van Beloeil, getooid met duizenden Amaryllissen, te gaan bekijken. 


Kortingsbon
In samenwerking met VoorPlussers is er een kortingsregeling tot stand gekomen. Print onderstaande bon uit en neem deze mee! Klik op de foto, deze wordt dan in een nieuw scherm geopend en u kunt deze dan uitprinten. Veel plezier. Redactie VoorPlussers


Voor meer leuke dagtrips kijk hier!


Voor meer info zie Jardin & Maison

 
U bent hier Dagtrips Jardin & Maison en Sprookjesachtige Amaryllissen en Orchideeën in het Kasteel van Beloeil.