PersberichtUtrecht, 6 januari 2012
Tijdens de Vakantiebeurs in de Jaarbeurs in Utrecht vindt op vrijdag 13 en zaterdag 14 januari 2012 ook het Christelijk Vakantieplein plaats. Uniek is dat dit event samenvalt met de gewone Vakantiebeurs in een eigen hal, maar in hetzelfde gebouw. De bezoeker krijgt dus twee beurzen voor de prijs van één.
De organisatoren Ben de Wild en Maarten Ouweneel zijn enthousiast over de grote belangstelling voor deelname. Beursmanager Ouweneel noemt het Christelijk Vakantieplein "een unieke, complete en gezellige beurs met alle christelijke reisaanbieders samen, reisorganisaties, campings, hotels en nog veel meer. Het is een beurs om heerlijk overheen te struinen, te kijken, te dromen, informatie te verzamelen en te vergelijken, om helemaal in de vakantiestemming te komen."

Op de foto v.l.n.r. Ben de Wild (Ben de Wild Productions), Maarten Ouweneel (Exhibition Power) en Saskia Poulissen (VNU Exhibitions Europe) bij de start van de samenwerking rond het Christelijk Vakantieplein in co-locatie met de Vakantiebeurs in 2012.
Landen- en reispresentaties
Bijzonder is dat gedurende beide beursdagen in drie zalen uitgebreide landen- en reispresentaties plaats vinden in woord en beeld. Juist om de christelijke reiswereld een duidelijk gezicht te geven is deze beurs zo belangrijk. Veel extra aandacht is er voor Israëlreizen. Het Israëlisch Verkeersbureau is nadrukkelijk aanwezig met doorlopende presentaties, evenals veel aanbieders van reizen naar Israël en andere Bijbelse landen.
Eigen sfeer
Waarom een beurs speciaal voor de christelijke reiziger? Er zijn heel veel christenen die een camping of een groepsreis kiezen waar ze hun levensovertuiging niet kunnen delen. Velen zijn ook onbekend met de vele mogelijkheden die de christelijke reiswereld biedt. En dat is veel meer dan alleen maar bijbellezing, kerkdiensten en regeltjes voor de zondag. Vooral de eigen sfeer maakt het verschil. Vanaf het begin heb je al iets gemeenschappelijks.
Daarom is het zo bijzonder dat zoveel christelijke reisaanbieders nu een eigen beurs hebben waar zij zich samen zo grootschalig presenteren. Gewoon omdat het belangrijk is om ook op vakantie je christen-zijn met anderen te kunnen delen en beleven. Dat het vakantieaanbod daarbij ook nog eens groot en volwaardig is, is natuurlijk mooi meegenomen.
Maak kans op gratis toegangskaarten!
Schrijf een leuk artikel over uw hobby, tuinieren, vakantie, steden bezoeken. Geef aan waarom u hieraan zoveel plezier beleefd, heeft u leuke ideeën, iets leuks beleefd, laat het ons weten en doe er een stuk of 5 foto's bij en u maakt kans op twee vrijkaarten van 17,50 euro per stuk!
In deze periode worden er veel surprises gemaakt, maakt hier tijdens het maken een paar foto's van en maak een leuke beschrijving. Twee vliegen in één klap!
Wij hebben diverse sets gekregen dus de kans is groot dat u gratis naar deze beurs kunt! Wij zullen het artikel dan op deze site plaatsen zodat andere mensen hier hun voordeel mee kunnen doen.
U kunt contact met ons op nemen rechts boven aan de site.
Veel succes!
Zelfde openingstijden
Entreebewijzen voor het Christelijk Vakantieplein - die al vanaf tien euro verkrijgbaar zijn - gelden ook voor de ‘grote' Vakantiebeurs, die plaatsvindt in de overige hallen van Jaarbeurs Utrecht. Het Christelijk Vakantieplein en de Vakantiebeurs hebben op beide dagen dezelfde openingstijden: op vrijdag 13 januari van 10.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 14 januari van 10.00 tot 18.00 uur.
Meer informatie: www.christelijkvakantieplein.nl
Zie ook onze andere artikelen over gezellige Dagtrips en leuke Evenementen!
















