19e editie 2011: Thema "Je blijft ontdekken!'
De 19e editie vindt plaats van dinsdag 13 tot en met zondag 18 september 2011 in de Jaarbeurs Utrecht. Daarmee beleeft de beurs zijn eerste zesdaagse.
's Werelds grootste beurs voor actieve plussers!
Je blijft ontdekken! Dat is het thema van de 50PlusBeurs 2011.
Van 13 t/m 18 september in de Jaarbeurs Utrecht, dagelijks geopend van 10.00 tot 17.30 uur. Met naar verwachting ruim 98.000 bezoekers is de 50PlusBeurs ‘s werelds grootste evenement voor actieve plussers. Ruim 50.000 m² informatie, amusement en voordeel in de Jaarbeurs te Utrecht. Meer dan 600 stands in 6 beurshallen met workshops, lezingen en presentaties. Maar ook vele optredens op podia met muziek, show, dans en exposities. Bezoekers beleven een heerlijke dag uit. Staan open voor nieuwe ideeën en zijn in voor een goed gesprek. Nemen alle tijd voor het aanbod, de stands, de informatie. En genieten van de ongedwongen sfeer, de variatie, de uitdaging van een dagje beurs. Een uniek evenement dat geen gelijke kent.

Niemand verlaat de 50PlusBeurs met lege handen
De beurs biedt het grootste interactieve platform voor succesvol klantcontact. Centraal in Nederland gelegen met de beste bereikbaarheid voor auto, bus en trein. Met ruime overzichtelijke hallen, goede doorloop, gladde vloeren en hoge plafonds. Met een vloeiende routing voor bezoekers door de naadloze onderlinge aansluiting van de hallen. Met thematische indeling en sfeervolle aankleding. Over Vakantie, Vrije tijd, Mooi & Fit, Wonen, Maatschappij, Welzijn & Zorg.
Een platform waar men zich optimaal kan presenteren aan de doelgroep.
Primeur op 50PlusBeurs: Nimoto Trendy 1000
Op de 50PlusBeurs zal voor het eerst de nieuwe Nimoto Trendy gepresenteerd worden aan het Nederlandse publiek (stand 12C066). Een unieke en erg hippe elektrische snorscooter.
Live veilen van hotelarrangementen op de 50PlusBeurs
Dit jaar kunnen bezoekers van de 50PlusBeurs in hal 8 bij de stand van Hotelkamerveiling.nl vanaf € 1,- live meebieden op hotelovernachtingen. De hele dag door gaan er hotelarrangementen voor twee personen inclusief ontbijt onder de hamer.
Uiteraard zijn alle arrangementen speciaal afgestemd op de wensen en behoeften van actieve plussers. Zo kunnen natuurliefhebbers meebieden op de mooiste hotels in Sauerland, worden er arrangementen in wellnesshotels aangeboden en brengt de veilingmeester waardebonnen voor luxe hotelketens op schitterende locaties aan de man.
Over Hotelkamerveiling.nl
Op Hotelkamerveiling.nl kan men op een leuke manier tegen een aantrekkelijk tarief een hotelarrangement boeken. Door mee te bieden op een veiling bepaalt de bezoeker zelf de prijs van een hotelovernachting. Hotelkamerveiling.nl is met een aanbod van honderden hotels in binnen- en buitenland, de grootste veilingsite van Nederland op het gebied van hotelarrangementen.

Nieuw! De Gemakspas, dé landelijke kortingspas voor iedereen van 50 jaar en ouder!
De Gemakspas biedt alle 50-plussers in Nederland vele kortingen en andere voordelen op aankopen bij de aangesloten partners; van landelijke schoenenzaken, stomerijen en sportscholen tot garages, dierenparken en vakantieparken. De kortingen en voordelen worden verkregen op vertoon van de Gemakspas aan de kassa, en in de meeste gevallen ook via de webshops van de partners. Heel eenvoudig dus.
De Gemakspas is verkrijgbaar via www.degemakspas.nl, en kost € 17,50 per jaar.
Tijdens de 50plusbeurs bieden wij de beursbezoekers de Gemakspas echter aan voor een spectaculaire beursprijs! Daarnaast hebben veel partners van de Gemakspas een aantal exclusieve beursaanbiedingen samengesteld die u niet mag missen.
Tenslotte verloten wij onder degenen die tijdens de 50plusbeurs een Gemakspas aanschaffen, een complete rondreis door Thailand voor 2 personen ter waarde van maar liefst € 1.500,-!*
Kom tijdens uw bezoek aan de 50plusbeurs langs op onze stand in hal 10, standnummer 10A017, en profiteer van de vele hoge kortingen en andere voordelen!
Van Vliet Buitenruimte presenteert Topdrain op de 50PlusBeurs
In hal 7 op standnummer C128 treft u Van Vliet Buitenruimte b.v. Naast tuinaanleg en onderhoud laat dit cultuurtechnisch hoveniersbedrijf uit Harmelen u o.a. graag kennismaken met Topdrain.
Topdrain is een door Van Vliet in eigen huis ontwikkelde grindvloer voor de buitenruimte. Deze waterdoorlatende grindvloeren worden in combinatie met polyurethaan aangebracht, eventueel aangevuld met rubbergranulaat (EPDM) waardoor de vloeren van een kleur kunnen worden voorzien. De vloeren kunnen in elke gewenste vorm en oppervlakte worden gelegd, ook glooiend.
Topdrain wordt toegepast bij de aanleg van wandelpaden (o.a. uitermate geschikt voor senioren die afhankelijk zijn van een rollator of scootmobiel), op fietspaden, op pleinen, als boomspiegel (in stedelijke gebieden) maar ook op renbanen en sportvelden en als terras of tuinpad. Topdrain kan worden gelegd op gegranuleerd puin of (beton-)tegels.
Topdrain wordt ter plaatse voor u aangebracht door gecertificeerde monteurs. Op de vloeren wordt 8 jaar garantie gegeven.
Voordelen van Topdrain zijn
- Naadloos, dus een egaal oppervlak;
- Waterdoorlatend;
- Onderhoudsarm;
- Veilig;
- Verkrijgbaar in verschillende korrelgrootte;
- Eventueel te mengen met rubbergranulaat voor kleur;
- De 'look' van grind met de 'feel' van een strak gelegde buitenvloer;
- Recyclebaar
Van Vliet is een cultuurtechnisch hoveniersbedrijf dat kwaliteit al ruim tachtig jaar hoog in het vaandel heeft staan. Een eigenschap die mede door (ISO-) certificering gegarandeerd wordt. Van Vliet biedt haar klanten een breed, gevarieerd maar bovenal compleet dienstverleningspakket. De medewerkers van Van Vliet gelden als specialisten in de verschillende werkdisciplines. Van de technische voorbereiding en aanleg van speelvoorzieningen en skatebanen tot de aanleg, het beheer en het onderhoud van groenvoorzieningen en tuinen. Van Vliet werkt voor het bedrijfsleven, (lokale) overheden en particulieren.
Doe mee aan het leukste spel van de 50PlusBeurs!
‘Vlaggetje op - vlaggetje neer'. Bij uitstek het aller leukste en meest hilarische spel van de 50PlusBeurs! Speel het mee op het ‘Lekker weg in eigen land'-plein in Hal 7.
Kom meteen naar dit gezellige plein en speel dagelijks mee voor een weekendarrangement in een van de Sandton Hotels t.w.v. € 149,-. Daarnaast zijn er nog veel meer prachtige prijzen te winnen. Tijdens de 50PlusBeurs geven wij maar liefst 60 arrangementen weg! Dat is leuk en gemakkelijk verdiend!
Tickets met korting!
Wilt u met korting tickets bestellen voor de 50PlusBeurs en/of aansluitend het Concert of the Year met Lee Towers en Anita Meyer? Klik hier
Waar, wanneer, hoe laat....
Dinsdag 13 tot en met zondag 18 september 2011, in de Jaarbeurs Utrecht, naast Utrecht Centraal Station. Dagelijks geopend van 10.00 uur tot 17.30 uur.
Aansluitend concert van 17.30 tot 19.45 uur.
Beurstickets
U kunt via www.plusticket.nl uw beurstickets al in de voorverkoop bestellen. U ontvangt € 7,00 korting op de kaarten (u betaalt € 13,00 in plaats van € 20,00) én u hoeft niet meer te wachten bij de kassa: u kunt meteen doorlopen!
Combitickets
Wilt u 's avonds ook genieten van het 'Concert of the Year' met Lee Towers, Anita Meyer en het New Classic Quartet? Op www.plusticket.nl kunt u ook de combikaarten voor beurs en concert met extra voordeel bestellen. U betaalt slechts € 32,50 voor een ticket voor de 50PlusBeurs én het concert (normaal € 65,00).
Voorverkoop bij ANWB en Primera
Koopt u uw tickets liever in de winkel? Bij alle ANWB- en Primera-winkels kunt u ook toegangskaarten voor de 50PlusBeurs kopen.
Met de bus naar de 50PlusBeurs?
De chauffeurs van Oad Reizen brengen u graag naar de 50PlusBeurs! Kijk op www.oad.nl voor meer informatie over prijzen en opstapplaatsen.
De 50PlusBeurs biedt méér...
U kunt ook onze beursbrochure en nieuwsbrieven met leuke kortingen ontvangen. Vul hier uw gegevens in en u bent altijd op de hoogte van het laatste nieuws en de mooiste aanbiedingen!
Voor meer info zie 50PlusBeurs
Zie ook onze andere artikelen over gezellige Dagtrips en leuke Evenementen!
Voor leuke vakantiereizen kijk hier!

















