Voorplussers.nl

Voor en door Plussers

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Peter-langhout-banner

Peter Langhout Reizen
Boek een heerlijke zonvakantie, arrangement in eigen land,

leuke stedentrip of bezoek aan Disneyland® Paris.
Heeft u langer vakantie?
Bekijk dan het aanbod rondreizen, cruises en verre reizen.
NIEUW: leuke muziekreizen!

Klik hier voor een overzicht van de op Voorplussers beschreven reizen, of kijk op Peterlanghout.nl


Geweldige start nieuw Caravan en Camperseizoen

Publicatiedatum: 11-09-2011
Dit persbericht is verzonden namens de Nederlandse Vereniging voor de Kampeer en Caravan Industrie (KCI), mede-organisator van de Kampeer en Caravan Jaarbeurs (21 t/m 25 oktober 2011).

Persbericht
Bunnik/Utrecht, 11 september 2011

Op de grootste beurs van kampeervoertuigen in Europa, de Caravan Salon in Düsseldorf, werd de afgelopen week het startsein gegeven voor een veelbelovend nieuw seizoen.

BannerVakantiehuis midden Frankrijk met zwembad
Op zoek naar een vakantiewoning in midden Frankrijk met zwembad op een rustig gelegen plek, kijk dan even hier!
Lees meer ...
BannerChalet De Eekhoorn
Even er tussen uit in een luxe en zeer compleet vakantiehuisje op de Veluwe of een weekje vakantie boeken.
Lees meer ...
BannerIs dit uw doelgroep?
Uw tekst en foto met link hier? Bekijk hier de mogelijkheden.
Lees meer ...

Nog nooit in de historie trok deze beurs zoveel bezoekers: 179.000, tegenover 170.000 vorig jaar. Ook de omzet over het eerste half jaar brak alle records en steeg tot 3 miljard, een toename van liefst 27%. L. Diepemaat, voorzitter van de KCI, sprak met zijn Duitse bestuurscollega's over dit onverwacht grote succes en blikt kort vooruit op de Kampeer en Caravan Jaarbeurs dit najaar.



''Het lijkt erop dat de consument de negatieve berichtgeving over de Euro-crisis beu is'', zegt Diepemaat naar aanleiding van de ervaringen in Düsseldorf. ''De mensen laten hun spaargeld niet meer op de bank staan, bang als ze zijn dat dit naar de economische probleemgebieden in de EU zal verdwijnen''.

Minder financieringen

''Er zijn veel minder financieringen afgesloten voor de aanschaf van kampeervoertuigen, dus kennelijk wordt het geld liever besteed aan zaken waar plezier aan kan worden beleefd. Nu kan het in ieder geval nog''.

Vertrouwen

''Onze beurs, de Kampeer en Caravan Jaarbeurs die van vrijdag 21 oktober tot en met dinsdag 25 oktober in Jaarbeurs Utrecht wordt gehouden, zie ik dan ook met vertrouwen tegemoet. Bezoekers kunnen zien dat de branche niet stil zit!'', aldus KCI-voorzitter L. Diepemaat.


Maak kans op twee vrijkaarten!

Actie van VoorPlussers

Heeft u een leuke vakantie gehad en kunt u daar een leuk verhaal bijschrijven, stuur dat aan ons op vergezeld van meerdere foto's en u maakt kans op twee vrijkaarten. Wij zullen dit dan op onze site plaatsen. Heeft u vorig jaar een leuke dag gehad op de Kampeer en Caravanbeurs met uw vrienden en/of vriendinnen, heeft u ook daar foto's van, ook dan maakt u kans op twee vrijkaarten. Stuur uw belevenissen op de beurs aan ons op ook weer vergezeld met wat foto's.

Veel succes,
Redactie VoorPlussers

 

 

 

 

 

 

 

 

Voor meer informatie en kaarten met korting: www.kampeerencaravanjaarbeurs.nl.

Kinderen tot en met 18 jaar onder begeleiding mogen gratis naar binnen.

Klik hier voor een foto-impressie van de afgelopen editie van de Kampeer en Caravan Jaarbeurs.

 

 

 

 


Zie ook onze andere artikelen over de Kampeer en Caravan Jaarbeurs!

 

 

 

 

 

 

 

Zie ook onze andere artikelen over gezellige Dagtrips en leuke Evenementen!

Voor leuke vakantiereizen kijk hier!

 



 
U bent hier Evenementen Geweldige start nieuw Caravan en Camperseizoen