Voorplussers.nl

Voor en door Plussers

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Peter-langhout-banner

Peter Langhout Reizen
Boek een heerlijke zonvakantie, arrangement in eigen land,

leuke stedentrip of bezoek aan Disneyland® Paris.
Heeft u langer vakantie?
Bekijk dan het aanbod rondreizen, cruises en verre reizen.
NIEUW: leuke muziekreizen!

Klik hier voor een overzicht van de op Voorplussers beschreven reizen, of kijk op Peterlanghout.nl


Samenwerking voor Christelijk Vakantieplein in Jaarbeurs Utrecht

Persbericht
Utrecht, 17 juni 2011

Zelfstandig evenement in aparte hal tijdens Vakantiebeurs 2012

VNU Exhibitions Europe en evenementenbureau Ben de Wild Productions in Voorthuizen zijn een samenwerking aangegaan voor de realisatie van het Christelijk Vakantieplein. Deze beurs voor vakantie, recreatie en vrije tijd is een zelfstandig evenement dat volledig is gericht op een brede Christelijke achterban. De manifestatie vond voor het eerst plaats in 2010 in Houten. Voor de tweede editie is gekozen voor een nieuwe en logische situering in Jaarbeurs Utrecht. Het Christelijk Vakantieplein wordt op vrijdag 14 en zaterdag 15 januari 2012 gehouden in een aparte hal tijdens de Vakantiebeurs.

BannerChalet De Eekhoorn
Even er tussen uit in een luxe en zeer compleet vakantiehuisje op de Veluwe of een weekje vakantie boeken.
Lees meer ...
BannerIs dit uw doelgroep?
Uw tekst en foto met link hier? Bekijk hier de mogelijkheden.
Lees meer ...
BannerVakantiehuis midden Frankrijk met zwembad
Op zoek naar een vakantiewoning in midden Frankrijk met zwembad op een rustig gelegen plek, kijk dan even hier!
Lees meer ...



Locatie is hal 5 op de eerste verdieping van het beurscomplex. De organisatoren streven naar deelname van honderd exposanten. Co-producent is Exhibition Power in Soest die samen met Ben de Wild Productions organisator is van onder andere de beurs Kerk en Gemeente.

10 Euro

De verwachting is dat de aantrekkingskracht van het Christelijk Vakantieplein extra wordt vergroot doordat met hetzelfde kaartje ook de Vakantiebeurs kan worden bezocht, waar bezoekers kunnen kennismaken met alle reis- en landeninformatie. Kaarten zijn al beschikbaar vanaf 10 euro. De Vakantiebeurs is zeer verheugd met de samenwerking omdat nu ook de Christelijke reizigers een passend aanbod wordt geboden.

Op de foto v.l.n.r. Ben de Wild (Ben de Wild Productions), Maarten Ouweneel (Exhibition Power) en Saskia Poulissen (VNU Exhibitions Europe) bij de start van de samenwerking rond het Christelijk Vakantieplein in co-locatie met de Vakantiebeurs in 2012.

 

 

Eigen sfeer

Deze bezoekers kiezen bewust voor vakantie en recreatie in eigen sfeer. Dit maakt het Christelijk Vakantieplein extra interessant omdat het gewenste aanbod compleet, centraal en overzichtelijk bijeen wordt gebracht. Aanbieders zijn christelijke reisorganisaties, hotels, campings en vele andere partijen die zich op de christelijke doelgroep richten. Op het Christelijk Vakantieplein worden op vier plaatsen doorlopend reis- en landenpresentaties gegeven.

Zelfde openingstijden

Het Christelijk Vakantieplein heeft op beide dagen dezelfde openingstijden als de Vakantiebeurs: op vrijdag 14 januari van 10.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 15 januari van 10.00 tot 18.00 uur.

 

Zie ook onze andere artikelen over gezellige Dagtrips en leuke Evenementen!

 

 

 
U bent hier Evenementen Samenwerking voor Christelijk Vakantieplein in Jaarbeurs Utrecht