U kunt een ritje maken door het bos met de arrenslee, u laten verrassen door de klanken van de midwinterhoornblazers en genieten van de gipsy optredens van Jeugdtheaterschool Maitta.
Bij een van de vele kramen kunt u terecht voor een leuk kerstcadeau. In de sfeervolle boshutjes wordt u uitgenodigd samen in de toekomst te kijken. Vanaf de balkons zullen diverse koren de bezoekers met gezang onthalen. Brasserie DEZ zal de inwendige mens verzorgen met warme glühwein, chocomelk en winterse gerechten.
De winterfair start om 14.00 uur en duurt tot 21.00 uur. De toegang is gratis, voor het parkeren van uw auto betaalt u € 2,00.

Koor

Kramen
Midwinterhoornblazen
Het bespelen van het lange smalle blaasinstrument is met veel traditie omgeven. De blazers blazen slechts tussen de eerste adventszondag en driekoningen. Zo wil het reglement van de gekerstende midwinterhoornblazers. Niet langer worden de geesten verjaagd en de vruchtbaarheidsgeest aangeroepen, maar getuigen de klanken van de geboorte van het christuskind, aldus de traditie.
Kom dit bijzonder gebeuren ervaren op het landgoed.
Programma winterfair 2011 Landgoed Zonnestraal
Tijdstip Naam koren Locatie
13.30 opening Beatrix Band bij ingang winterfair
14.00 Acapella next balcon
14.30 Teenys balcon
15.00 Acapella next balcon
15.30 Teenys balcon
16.00 Shanty buiten achter TM
16.30 Immanuel balcon
17.00 Esperanto balcon
17.30 Immanuel balcon
18.00 Shanty buiten achter TM
18.30 Esperanto balcon
19.00 Les Lunettes balcon
19.30 Esperanto balcon
20.00 Les Lunettes balcon
20.30
Overige activiteiten
14-19 uur "Midwinterhoarnbloazers Oatmössche " over het hele terrein
14-18.00 uur Jeugdtheaterschool Maitta toekomst voorspellen boshutjes
14-21 uur Arreslee en kinderarreslee over het hele terrein
15-17 uur Kerststollen proeven Gooi en Eemlander kraam onder hG
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Conny Rijbroek 035 5385400 of op de website www.zonnestraal.org.
Routebeschrijving
Bezoekadres:
Landgoed Zonnestraal
Loosdrechtse Bos 17
1213 RH Hilversum
Vanuit de richting Utrecht
A27 richting Hilversum/Almere; afslag Hilversum. Bij verkeerslichten linksaf (Diependaalselaan) richting Loosdrecht / 's-Graveland; Diependaalselaan volgen. Bij 2e rotonde linksaf richting Loosdrecht. Na ongeveer 300 meter voor de rotonde (Knorr-fabriek) linksaf en meteen weer linksaf de Van Ghentlaan op. Eerste afslag rechts de oprijlaan van Landgoed Zonnestraal oprijden.
Vanuit Amsterdam
A1 richting Amersfoort, afslag A27 richting Utrecht/Hilversum; afslag Hilversum; vanaf hier zie vanuit Utrecht.
Vanuit Amersfoort
A1 richting Amsterdam, afslag A27 richting Utrecht/Hilversum; afslag Hilversum; vanaf hier zie vanuit Utrecht.
Openbaar vervoer
Per trein naar NS-station Hilversum; vervolgens buslijn 104.
Navigatie
Gebruikers van navigatiesystemen kunnen beter Van Ghentlaan 301 in voeren. De ingang van Landgoed Zonnestraal ligt daarnaast.
Aanmelden kerstmarkten
Weet u ook een leuke kerstmarkt, geeft dit aan ons door en wij zullen het plaatsen! U kunt hiervoor rechts boven in het scherm daarvoor contact met ons opnemen!
Bekijk ook onze andere artikelen over gezellige kerstmarkten!
kerstmarkt
















