Voorplussers.nl

Voor en door Plussers

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Peter-langhout-banner

Peter Langhout Reizen
Boek een heerlijke zonvakantie, arrangement in eigen land,

leuke stedentrip of bezoek aan Disneyland® Paris.
Heeft u langer vakantie?
Bekijk dan het aanbod rondreizen, cruises en verre reizen.
NIEUW: leuke muziekreizen!

Klik hier voor een overzicht van de op Voorplussers beschreven reizen, of kijk op Peterlanghout.nl


RECORDAANTAL AUTO’S OP AUTORAI 2009 in Amsterdam

Amsterdam, 27 maart 2009

AutoRAI 2009 verwelkomt maar liefst zeventig autoprimeurs en zeven primeurs bij de motoren. In totaal staan er meer auto’s dan ooit in Amsterdam RAI; een recordaantal is bereikt van 575 auto’s, tegen 350 in voorgaande jaren. Dit valt op te maken uit de definitieve deelnemerslijst van het grootste autofeest van Nederland, dat volgende week woensdag de deuren opent voor het publiek. AutoRAI 2009 wordt gehouden van 1 tot en met 11 april 2009 in de RAI.

Tijdens AutoRAI 2009 zijn onder meer de volgende populaire automerken te zien: Alfa Romeo, Audi, Aston Martin, Burton, BMW, Cadillac, Caterham, Chevrolet, Chrysler, Corvette, Dodge, Ford, Hyundai, Hummer, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Noble, Opel, Porsche, Saab, Savage, Seat, Skoda, smart, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo, Westfield en Ultima. Daarnaast zijn tijdens evenementen op en rond de beursvloer diverse protypes en andere speciale modellen te bewonderen, waaronder Donkervoort, Farbio, Ferrari, Merlin, Pagani, Savage en Spyker.

BannerVakantiehuis midden Frankrijk met zwembad
Op zoek naar een vakantiewoning in midden Frankrijk met zwembad op een rustig gelegen plek, kijk dan even hier!
Lees meer ...
BannerChalet De Eekhoorn
Even er tussen uit in een luxe en zeer compleet vakantiehuisje op de Veluwe of een weekje vakantie boeken.
Lees meer ...
BannerIs dit uw doelgroep?
Uw tekst en foto met link hier? Bekijk hier de mogelijkheden.
Lees meer ...

Data Auto Rai 2011!
Nog meer dan in andere jaren stelt het innovatieve beursconcept de autobeleving van de bezoeker centraal: in plaats van de auto’s per merk bij elkaar tentoon te stellen, geeft AutoRAI 2009 een overzicht van de markt in zes verschillende werelden. In elke wereld staan de auto’s uit dezelfde categorieën bijeen. Voor de consument betekent dit een ideale manier om zich te kunnen oriënteren op het aanbod van de betreffende markt.


Over AutoRAI 2009
AutoRAI 2009 kent een vernieuwde opzet. De auto’s staan niet per merk op een stand, maar vergelijkbare auto’s worden bij elkaar geëxposeerd. Dit concept biedt zowel exposanten als bezoekers belangrijke voordelen. De grootste hal van Amsterdam RAI, de Europahal, wordt ingericht voor een uniek evenement, ‘AutoRAI Life’. Hier worden dagelijks spectaculaire live shows aan het publiek gepresenteerd rond concept cars, primeurs, nieuwe auto’s en sportauto’s. Het nieuwe RAI-gebouw Elicium biedt onderdak aan GoMotor!, een aparte tentoonstelling voor motorfietsen en (motor-)scooters die voor bezoekers van AutoRAI vrij toegankelijk is. AutoRAI 2009 en GoMotor! worden georganiseerd door Amsterdam RAI in nauwe samenwerking met RAI Vereniging. AutoRAI 2009 is geopend van 1 tot en met 11 april. Op 31 maart vindt de Exclusive Preview plaats, waarvoor kaarten uitsluitend via www.autorai.nl en www.carros.nl kunnen worden besteld.

Meer informatie is te vinden op www.autorai.nl.


Overzicht in zes werelden

 
U bent hier Hobby RECORDAANTAL AUTO’S OP AUTORAI 2009 in Amsterdam