Voorplussers.nl

Voor en door Plussers

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Peter-langhout-banner

Peter Langhout Reizen
Boek een heerlijke zonvakantie, arrangement in eigen land,

leuke stedentrip of bezoek aan Disneyland® Paris.
Heeft u langer vakantie?
Bekijk dan het aanbod rondreizen, cruises en verre reizen.
NIEUW: leuke muziekreizen!

Klik hier voor een overzicht van de op Voorplussers beschreven reizen, of kijk op Peterlanghout.nl


Goedkoop op vakantie in Griekenland

griekenland.jpgGriekenland, een indrukwekkend land met een rijke geschiedenis. Het land telt maar liefst zo’n 1450 eilanden, waarvan Corfu, Kos, Kreta en Rhodos de bekendste zijn.
Naast de vele eilanden is er het Griekse vasteland en het schiereiland de Peloponnessos. Allen hebben u als bezoeker veel te bieden. Voor wie uitgebreid kennis wil maken met de cultuur in Griekenland, hebben wij een aantal rondreizen. Bezoek het mirakel van Delphi de wereldberoemde Acropolis in de hoofdstad Athene, het beroemde theater in Epidaurus, de archeologische sites in Olympia en nog veel meer.
BannerVakantiehuis midden Frankrijk met zwembad
Op zoek naar een vakantiewoning in midden Frankrijk met zwembad op een rustig gelegen plek, kijk dan even hier!
Lees meer ...
BannerChalet De Eekhoorn
Even er tussen uit in een luxe en zeer compleet vakantiehuisje op de Veluwe of een weekje vakantie boeken.
Lees meer ...
BannerIs dit uw doelgroep?
Uw tekst en foto met link hier? Bekijk hier de mogelijkheden.
Lees meer ...

Voor wie wil genieten van zon, zee en strand, bieden wij tal van accommodaties op onder andere het schitterende eiland Kreta. Kreta is het grootste en meest zuidelijk eiland van Griekenland. Het is 245 km lang en heeft een breedte die varieet van 15 tot 63 km. Behalve een heerlijk klimaat, prachtige stranden, leuke restaurantjes en vele uitgaansgelegenheden, biedt Kreta haar vakantiegangers ook veel op het gebied van cultuur. Bezoek Heraklion, Rethymnon, Chania of de vele interessante bezienswaardigheden van de Minoische beschaving in de paleizen van Knossos, Phaestos, Malia en Zakros.
Houdt u van de natuur, dan biedt de wereldberoemde Samariakloof een uitdaging. Deze kloof begint op een hooge van 1500 meter en komt uit in de zee. In totaal is de wandeling door de kloof zo’n 18 km! Wilt u tijdens uw vakantie kennis maken met de bezienswaardigheden van Kreta, boek dan via onze reisleiding een van de aantrekkelijke excursies.





Klimaat

Als u uitsluitend in zee wilt zwemmen en op het strand wilt zonnen raden we u aan Griekenland tussen mei en oktober te bezoeken. In de overige maanden is regen niet ongewoon en tussen december en februari kan de temperatuur ‘s nachts op sommige plaatsen zelfs tot het nulpunt dalen. Indien u een vakantie in Griekenland wilt combineren met culturele uitstapjes of kiest voor een rondreis door dit prachtige land, dan zijn zowel de zomermaanden als het voor- en naseizoen zeer geschikt.














Een greep uit de vele accommodaties

Ixia- Hotel Cosmopolitan****
Ligging Hotel Cosmopolitan ligt op slechts 50 m van het strand, dat via een tunnel snel een op een veilige manier te bereiken is. Het centrum van Ixia ligt op 1,4 km en het bruisende centrum van Rhodos-stad op zo’n 4 km.









Faciliteiten

Het hotel is ruim opgezet en bestaat uit een hoofdgebouw, bijgebouwen en diverse bungalows; allen verspreid in de mooie tuin van het complex. In de tuin vindt u ook het (zoetwater) zwembad met een groot kinderbad en ruime ligweiden met comfortabele stoelen en parasols. In het hoogseizoen (juni-sept) worden er voor de kinderen tal van activiteiten georganiseerd in de miniclub (4-12 jaar). Ook voor volwassenen is er gedurende deze maanden een animatieprogramma. Overdag met name met sportieve activiteiten (waaronder aquagym, volley- en basketbaltoernooien) en ’s avonds karaoke, dans en bingo.
Eenmaal per week is er een Griekse avond met folklore en live muziek.

Naast de sportieve activiteiten die het animatieteam voor u organiseert, kunt u gebruik maken van de tennisbaan, tafeltennis en basketbal-faciliteiten. Tegen betaling zijn er aan het strand ook diverse watersporten, waaronder windsurfen en waterfietsn.

Overige faciliteiten van hotel Cosmopolitan: bar, poolbar, kinderspeelruimte en een restaurant met een internationale en Griekse keuken, waar alle maaltijden in buffetvorm worden geserveerd. Regelmatig kunt u hier ook genieten van themabuffetten (bijv. Griekse avond of visbuffet). Het hotel beschikt over zowel standaard 2-persoons kamers als speciale familiekamers. Alle kamers zijn voorzien van een complete badkamer, centrale airconditioning (1/7-7/9), telefoon, muziek, satelliet-TV, koelkast en terras of balkon met zeezicht of tuinzicht. De familiekamers zijn ruimer van opzet en voorzien van 4 bedden.

Voor meer info kijk hier!


Voor meer leuke reizen Kijk hier!

 

 

Peter Langhout 

Peter-langhout-banner

Peter Langhout Reizen
Boek een heerlijke zonvakantie, arrangement in eigen land,

leuke stedentrip of bezoek aan Disneyland® Paris.
Heeft u langer vakantie?
Bekijk dan het aanbod rondreizen, cruises en verre reizen.
NIEUW: leuke muziekreizen!

Klik hier voor een overzicht van de op Voorplussers beschreven reizen, of kijk op Peterlanghout.nl


 
U bent hier Vakantie Goedkoop op vakantie in Griekenland